Contact

Wij adviseren u graag

Onze contactpersonen

Advertentieverkoop
Jan Bemelen, salesmanager

T: 06 512 63 506
E: j.bemelen@suurlandoutdoor.nl

Gemeentelijke Contacten & Legal
Bart Loos, manager projecten & legal affairs

T: 06 512 63 483
E: b.loos@suurlandoutdoor.nl

Operations
Sander Goedhart, operations & finance

T: 040-264 22 18
E: s.goedhart@suurlandoutdoor.nl

Coördinatie & Realisatie
Patrick Martis, operations & field services

T: 06 515 84 744
E: p.martis@suurlandoutdoor.nl

Schade, Onderhoud & Planning
Clemens de Rijck, coördinator planning

T: 040-264 23 05
E: c.drijck@suurlandoutdoor.nl

DTP & Advertentiebeheer
Dave van der Zalm, advertentiebeheer

T: 040 264 21 21
E: d.vdzalm@suurlandoutdoor.nl

Mar/Com & Productontwikkeling
Inge Vos

T: 040-264 23 21
E: i.vos@suurlandoutdoor.nl

Operations, Backoffice
Marianne Rademaker, administratie

040 264 23 05
info@suurlandoutdoor.nl

Directie
Theo Verhallen

T: 06 212 06 393
E: t.verhallen@suurlandoutdoor.nl

Neem contact met ons op

het pand aan de Anderlechtstraat in Eindhoven waar Suurland Outdoor SOOOH gevestigd is op de 5e vijfde etage

Suurland Outdoor BV
Anderlechtstraat 15
Postbus 1343
5602 BH  Eindhoven
Tel. 040 – 26 42 305
info@suurlandoutdoor.nl

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang nieuws-updates over Suurland Outdoor en Out of Home ontwikkelingen